Doruk kapı süsü

27

Aralık
2013

Doruk Kapı süsü

Yazar: hiko  |  Kategori: keçe  |  Yorum: 2  |  3.527 Kişi Tarafından

doruk

Sevimli Doruk için daha önce yapmış olduğum diş buğdayı süslerini buradan paylaşmıştım. Zaten tembel olduğum için 2 haftada anca bitirebildiğim keçe kapı süsünü de şimdi yazıyorum. Bu sayede siteye de yeni yazı girmişim gibi oluyor. Had safha tembellik.

İşe başlamama sayılı günler kaldığı için oldukça heyecanlıyım. Sıkıntı yapmamaya çalışıyorum çünkü bebeğimin geleceği için çalışıyorum. Evimle işim arası dolmuşla 20 dakika kadar süreceği için öğlenleri eve gelip bebeği emzirmeyi düşünüyorum. Duru öğlen saat bir’e kadar uyuduğu için yemek saatlerimizde çakışıyor ve bu oldukça iyi birşey. Umarım uzun süre böyle sürer.

Altı aydır anne sütünden başka birşey vermiyorum. Duru hanım biberondan su içmeyi reddettiği için fazla zorlamaya gerek görmedim. Bu hafta doktor kontrolümüz var. Bakalım hanımefendi yeni mamalarla tanışacak mı?

Doruk kapı süsü hazırlarken Etrafta hiç çöp şiş görünmediği için bir adet İkea kalemini geminin direği olarak kullandım. Kalemi bıçakla kestim. Oldukça uğraştırdı beni ama güzel bir gemi direği oldu. Kalın olduğu için sağlamda oldu velhasıl. Doruk bile üzerine çıksa bir şey olmaz o kadar yani. Korsan Denizci temasında klasik olan siyah-kırmızı renklerini kullanmak yerine daha açık ve canlı renklerle sevimlilik katmak istedim. Umarım başarmışımdır.

Kapı süsünü hediye ettiğim Burcu oldukça beğendi. Hatta keçe işine girelim bu süper bişey bile dedi. Ama daha önce dediğim gibi iki haftada ancak bitirebildim bunu. Hadi bakalım iyi haftalar.

doruk2

yorumlar:

2 Yorum Yapılmış!

  Gülsen yilmaz

  Haz 28, 2015

  2013 tarihinde yayinladiginiz doruk kapı süsü hakkında bilgi almak istiyorum

  Cevapla

   hiko

   Haz 30, 2015

   merhaba. vakit yetiremediğimden kapı süsü siparişi alamıyorum artık.

   Cevapla

yorum yapmak ister misin?

© Tüm Hakları Saklıdır - Yanık Tencere
Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Taş oluverirsiniz sonra, demedi demeyin.