Bi' Arkadaşın Başına Gelmiş - Yanık Tencere

14

Mayıs
2018

Bi’ Arkadaşın Başına Gelmiş

Yazar: hiko  |  Kategori: faydalı bilgiler  |  Yorum: Yok   |  10.252 Kişi Tarafından

Uzun süreli sessizliğimi müjdeli bir haberle bozmak istedim. 99 kadın,  @banutozluyurt @esraakalin @minecakir1970 önderliğinde bir araya geldik veee geliri @kansersizyasam derneğine bağışlanacak “Bi’ Arkadaşın Başına Gelmiş” kitabını yazdık. @inkilapkitabevi den çıkan bu güzellik raflarda. Ben tabii üslubumu bozmayarak oldukça eğlenceli hikayeler karaladım. Bakalım bulabilecek misiniz?

Biliyorsunuz en son 2014 yılında “İmza:Kızın” üçlemesinin son kitabı olan İmza:Ben de yer almıştım. Bu kitabımızın geliri ise Türgök’ e bağışlanmıştı. Yıl 2018 ve ben bugün yeniden kollektif bir kitapta daha yer alıyor olmanın haklı gururunu yaşıyorum.  Bi’ Arkadaşın Başına Gelmiş kitabının geliri; Kansersiz Yaşam Derneği’nin, Sağlık Bakanlığı desteği ve İçişleri Bakanlığı’nın bağış izniyle yürüttüğü Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi Çocuk Onkoloji ve Hematoloji Bölümü ile İstanbul’un en büyük Devlet Çocuk Kemik İliği Nakil Ünitesi ve Servisi’nin teknik donanımı ve fiziksel şartlarını iyileştirme projesine aktarılacak. Ne mutlu bizlere.

ARKA KAPAK YAZISI

Hiç başınızdan geçmiş bir olayı utandığınız, kendinize yakıştıramadığınız ya da aptal durumuna düşmek istemediğiniz için
“bir arkadaşınızın başından geçmiş gibi”
anlattınız mı?

Farklı çevrelerden doksan dokuz kadın en kuytu köşedeki sırlarını bu kolektif kitap için gün ışığına çıkarıp Bi’ Arkadaşın Başına Gelmiş diyerek anlattı.
Bu her biri birbirinden farklı kadın itiraflarını okurken, kiminde gülecek, kiminde ağlayacak, kiminden dersler çıkaracak, kiminden ilham alacaksınız! Bu itiraflarda bin bir duygusuyla
tam da hayatı bulacaksınız.

Hangi itiraf kime ait, merak ediyor musunuz? Aslında bu bizim sırrımız. Belki siz hangisini kimin yazdığını bulabilirsiniz.

Ama biz ser veririz, sır vermeyiz!

yorumlar:

Hiç Yorum Yapılmamış!

yorum yapmak ister misin?

© Tüm Hakları Saklıdır - Yanık Tencere
Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Taş oluverirsiniz sonra, demedi demeyin.