Trabzonlu Uzaylı Keçe Oyuncak

3

Eylül
2013

Trabzonlu Uzaylı Keçe Oyuncak

Yazar: hiko  |  Kategori: keçe  |  Yorum: 1  |  3.659 Kişi Tarafından
trabzonlu uzaylı

keçeden yapılmış tasarım oyuncak

Geçenlerde gelen bir mail üzerine sevinçten zıpladım. O kadar ki bal yanak ürküp ağladı onu sustarmaksa iki pışpış bir öpücükle tamamdı. Gelen mailde  önceleri keçeden yapmış olduğum keçe oyuncak uzaylıyı bu sefer daha farklı bir tasarımla dikmem isteniyordu. Ömrümde ilk defa el işimden para kazanabilme şansı doğmuştu bana. Her ne kadar zaten çalışıyor olsam da bunun yeri ayrıydı elbette. İşin zorluğunu görünce biraz tırsmadım da değil. Çünkü benim klasik uzaylım bordo-mavi forma giyecek, sırtınada isim işlenecekti.

Şeker surat keçeleri alıp gediğinde bunun harika olacağını düşündüm. Aldım elime makası kalıp çıkarıp önce formayı kestim. Sonrası kendiliğinden gelişti zaten. Son ilmeği attığımda uzaylıya bir eksik olduğunu farkettim. Suat beyin istediği resimde yoktu ama ben genede trabzonspor arması dikiverdim hemencecik. Küçük ve detaylı olsa da çok yakıştı bizim turuncu uzaylıya.

Benim için ilkti bu keçe oyuncak uzaylı. İlk kez kendi kalıplarımın dışında birşey diktim, ilk kez başkası için diktim ve ilk kez bu işten para kazandım. Şimdi KSK formalı bir uzaylı daha dikmem gerekecek. Şeker surattan özel sipariş.

trabzonspor formalı oyuncak

keçe oyuncak

Farklı tasarımlarla diktirmek isterseniz bana mail atabilirsiniz. Kendinize iyi bakın keçeli günler.

yorumlar:

1 Yorum Yapılmış!

    fatma akkuş

    Eyl 12, 2013

    çok beğendim… devamı gelir inşallah… elin sıkışırsa dikmeye yardım ederiz ama yaratıcılık senden 🙂 …

    Cevapla

yorum yapmak ister misin?

© Tüm Hakları Saklıdır - Yanık Tencere
Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Taş oluverirsiniz sonra, demedi demeyin.