Lohusa Tacı

21

Eylül
2013

Lohusa Tacı

Yazar: hiko  |  Kategori: keçe  |  Yorum: 2  |  2.616 Kişi Tarafından

lohusa tacı

Göbişli olduğum zamanlarda edindiğim keçe hobimi ilerletiyorum. Geçen hafta çok sevdiğimiz dünyalar iyisi bir arkadaşımızın yandançarklısına yada müstakbel güzel eşine, bir arkadaşına hediye etmek üzere Lohusa Tacı yaptım. Aslında her işime olduğu gibi buna başlarkende oldukça umutsuzdum ama bir ucundan tutuverince gerisi geldi işte. Sonuçta ortaya böyle şirin bir taç çıktı. Hal böyle olunca marifetimi sergileyeyim bari dedim ve yayınlamaya karar verdim. Sanırım bu keçe işinin gerisi gelecek. Anne oldum şimdi birde iş kadınımı olucam yoksa?. Abovvvvvvv 🙂

Olurda sizde; ay çok beğendim beeeeen derseniz bana mail atabilirsiniz. Bu arada ben bunu pek beğenmedim. Benimki kurdele yerine kelebekli olsun. Oğlum değil kızım olacak gibi siparişlerinize de cevap verebilirim. Yada cevap verebilmeyi umuyorum diyelim. Nede olsa bu işten hepi topu bir kere para kazandım. oda bildiğiniz gibi trabzonlu uzaylı.

paranızı alırım. karışmam.

yorumlar:

2 Yorum Yapılmış!

  pelin YONGA VARDAR

  Mar 14, 2015

  Omrumce animsayip o günü bana hatirlatan bu guzel hediye mirzamin odasinin baskosesinde ♡ ellerin dert gormesin ..sevgiyle kal..

  Cevapla

   hiko

   Mar 16, 2015

   ayy sağolasın. çok teşekkür ederim.

   Cevapla

yorum yapmak ister misin?

© Tüm Hakları Saklıdır - Yanık Tencere
Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Taş oluverirsiniz sonra, demedi demeyin.