Kipa'nın CEO'su Bill O’Neill

6

Ekim
2015

Kipa’nın CEO’su Bill O’Neill

Yazar: hiko  |  Kategori: midesel etkinlikler  |  Yorum: Yok   |  2.353 Kişi Tarafından

kipanin-ceosu-bill-oneill-oldu-33739-03072015091730

Türkiye’nin önde gelen perakende zinciri Kipa’nın CEO’su Bill O’Neill, göreve gelmesinin ardından ilk davetini İzmirli annelere verdi. Kipa’nın sadık müşterileri arasında yer alan gazeteci, blog yazarı ve iş kadınlarından oluşan davetlilerini Swiss Otel de düzenlenen özel bir kahvaltı toplantısında ağırladı. Konuklarının görüşlerini dinleyen ve Kipa’nın gelecekte sunacağı hizmetleri anlatan O’Neill sorulara da cevap verdi.

Sizler adına söz alıp F&F mağazasının web sitesinde bulunan ayakkabıların Türkiye de raflarda yerini alması için herhangi bir proje olup olmadığını sordum ancak Maalesef ayakkabıları Türkiye de göremeyecekmişiz. Üzüldüm kızlar 🙁

Başka bir soru da mandıra ürünlerinin üretildikleri yeri tercih sebepleri ile ilgiliydi ki bu kısımda O’Neill Ezine peynirinin Ezine’de, Tulum peyniri’nin İzmir de yerel üreticilerle orjinalina sadık kalınarak, hiçbir katkı maddesine yer vermeden üretildiğini söyledi. Bu biz özenli anneler için tam aradığımız cevaptı.

SDR_9838

O’neill, “Geçtiğimiz aylarda ailelerin temeli olan annelerin hayatını kolaylaştırmak için AVM’lerimizi ve hipermarketlerimizi ‘aile’ konsepti çerçevesinde şekillendirdik. Bu kapsamda çok sayıda hipermarketimizde yenilenen Bebek Dünyası, Deterjan Dünyası ve Ev Dekor alanlarını hizmete sunduk. Mağaza içi etkinliklere de hız vererek ve çocuklara özel oyun ve eğlence alanlarını genişleterek, müşterilerimize sunduğumuz keyifli alışveriş deneyimini bir adım ileri taşıdık,” dedi. Geçmiş aylarda Kipa’nın konsept yenilemesi ile ilgili olarak firmayı ziyaret etmiş ve yetkililerden bilgi almıştık. Konu ile ilgili yazım için buraya tıklayabilirsiniz.

SDR_9910

Kipa CEO’su sözlerini şöyle sürdürdü: “Şimdi ise ürün gamı genişleyen Kipa Mandıra Lezzeti serisi ile geleneksel peynir çeşitlerinden, çift sarılı yumurtaya Türkiye’nin özlediği tüm lezzetleri, uluslararası standartlardaki üretim kalitesiyle müşterilere sunuyoruz. Anneler Mandıra Lezzeti ürünlerimiz ve mağazalarımızda satışa sunulan diğer yerel lezzetler ile çocuklarının kahvaltı sofralarını leziz ve güvenilir besinlerle donatıyor. Aynı şekilde çocuklarımız da beslenme saatlerinde bu ürünleri tüketmenin mutluluğunu yaşıyor.”

SDR_9954

Kahvaltıya geç kaldığı için yüzünden utanç ve pişmanlık eksik olmayan yanık tencere yazarı Hiko ise bir kenarda kıyır kıyır kipa peynirlerinden yemeği tercih. etti. Tipime bakar mısınız? Üzgünüm evet. Peynirler ise O’Neilll in bahsettiği gibi enfes.

SDR_9977

Yerel markalara Türkiye geneli satış yapabilmeleri için destek veren ve sosyal projeleri ile de adından söz ettiren Kipa’ya teşekkür ediyorum.

yorumlar:

Hiç Yorum Yapılmamış!

yorum yapmak ister misin?

© Tüm Hakları Saklıdır - Yanık Tencere
Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Taş oluverirsiniz sonra, demedi demeyin.