İmza:Ben

1

Nisan
2014

İmza:Ben

Yazar: hiko  |  Kategori: küçük şeyler, tencere dibi  |  Yorum: Yok   |  2.505 Kişi Tarafından

4b4ad04c-bf8c-458c-b565-430271f4cdab

Eveeet, vakit geldi! “Kadın Mektupları” 3’lememizin İMZA:KIZIN ve İMZA:KARIN’dan sonraki son ayağını sizlere duyurmanın heyecanı içindeyim.

Sonuncu kolektif kitabımızın adı: “İmza: Ben”. Hayatımızda önemli yer işgal etmiş, bir iz bırakmış kime neyi söylemek istiyorsak ona seslendiğimiz minnetimizi yeterince gösteremediğimizi düşündüğümüz annemize, o doğduktan sonra hayatımızın anlam kazandığını düşündüğümüz yavrumuza, bizim hayata tutunmamızı sağlayan öğretmenimize, kırgın olduğumuz bir dosta, patronumuza, hatta hatta gelecekteki ya da geçmişteki kendimize…. Söyleyemediğimiz, içimizde kalmış ne varsa yazdık….Banu Özkan Tozluyurt ve Esra Aylin’in katkılarıyla kitaplaştırdık. Ayrıca sesli kitap olarak da İzmir TÜRGÖK stüdyolarında yine TÜRGÖK gönüllüleri tarafından seslendirilmesine başladık. Gönül isterdi ki Bal yanak için yazdığım mektubu ben seslendireyim fakat bu işin belli kriterleri olduğundan ( sesim cırtlak ) bu mümkün olmadı.
Nerede kalmıştım. Bugün büyük gün! İdefixD&R ve kitapdenizi Web sitelerinde satışa açılan ve Tüm yurtta Kitapçılarda bulabileceğiniz İmza:Ben yayında.Üstelik içerisinde hikmet çelik olarak ben denizin de yazısı olduğu halde!
Fiyuuu Nisan bir bana böyle!

 

yorumlar:

Hiç Yorum Yapılmamış!

yorum yapmak ister misin?

© Tüm Hakları Saklıdır - Yanık Tencere
Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Taş oluverirsiniz sonra, demedi demeyin.