Kampanyon - Yanık Tencere

2

Nisan
2014

Kampanyon

Yazar: hiko  |  Kategori: alışveriş  |  Yorum: Yok   |  2.434 Kişi Tarafından

kampanyon (2)

İnternet kullanmaya başladığımdan beri online alışveriş yapıyorum.  İlk zamanlar ihtiyaçtan başlayan bu macera artık günümüzün bir rutini oldu. Müdürüm duymasın sabah çayını yudumlamaya başladığım ilk andan itibaren masamda o site senin bu site benim dolanıyorum. Mağazaya gidip alışveriş için saatler harcamaktansa böylesi daha kolay oluyor. Oluyor olmasına ama bu seferde çok fazla indirim sitesi olduğu için her birine ayrı ayrı girip ürünleri incelemek, farklı semtlerde farklı alışveriş merkezlerine gitmek kadar sıkıcı olabiliyor. Üff! kim uğraşacak şimdi bununla. Yetişemiyorum hepsine birden!
Ben birçok açıdan seviyorum online alışverişi. Alışveriş sitelerindeki kampanyalar, kuponlar ve kargoma kavuştuğum an beni oldukça mutlu ediyor. Kargocu abi zili çaldığında sanki Almanya’dan gelen kuzenimmişçesine seviniyorum. Hele o kargo poşetini yırtışımı görseniz, Amerikan filmlerinde yılbaşı ağacı altında hediyesini açmaya çalışan ufaklıktan hiçbir farkım olmuyor. Gözler böyle yıldız yıldız.


Alışverişi çok sevsem de bir ürüne tam parasını vermeyi çok sevmem. Kupon ararım ya da indirim beklerim.  Ya da ürünü internette aratır fiyat karşılaştırmaları yaparım.
Bu noktada öncelikle bildiğim sitelere bakarım. Eğer bilmediğim bir site çıkarsa karşıma bir de o siteyi araştırırım. Böyle deli bir rutinim vardı yani. Vardı diyorum çünkü yeni bir site keşfettim.
Kampanyon adlı bu site benim deli gibi saatler harcadığım işleri anında yapıyor.
Bünyesinde bilindik sitelerin yanında bilinmeyen ama güvenilir olan siteleri de barındırıyor.
Birçok kategori de mevcut. Benim en çok hoşuma giden fiyat sıralaması da var.
Üstelik zaman zaman Kampanyon’a özel indirimlerden de yararlanılabiliyor.

 kampanyon

Bir süredir sürekli elbise bakıyorum. Malum doğum sonrası kilolardan böyle hoppadanak kurtulmak mümkün olmadığı için zayıf gösteren kumaş ve renklerde elbise almak benim için hayat memat meselesi. Kampanyon Kumaş ve renk olarak filtreleme yapması haricinde fiyat sıralamasına da imkan veriyor ki bu benim için süper olmuş. Ayrıca marka olarak da aramanızı mümkün kılmış. Daha ne olsun.  Zamandan tasarruf etmek, güvenilir  onlarca site ve binlerce ürüne tek çatı altında bakmak ve alışveriş denizinde kaybolmak için Kampanyon biçilmiş kaptan. Uygun fiyatlı binlerce ürünü kişiye sunmasının yanında pahalı markaları ve Türkiye’de mağazası bulunmayan ürünleri de tek bir tıkla tüketicinin ayağına getirmesi de cabası.  Şeker surat merak etme Kampanyonda mükemmel ayakkabılar her bütçeye uygun seçenek sunuyor.

karsilastir02

Ayrıca  tamamen ücretsiz.
İyi alışverişler 🙂

 

yorumlar:

Hiç Yorum Yapılmamış!

yorum yapmak ister misin?

© Tüm Hakları Saklıdır - Yanık Tencere
Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Taş oluverirsiniz sonra, demedi demeyin.